Blerina Matraku - Laja Laja chords

Highlighted       Show chord diagrams
INTRO: Bm G D A

Bm        G
Laja laja laja me lot
       D
laja Laja mė kot
         A
Sot nuk jam mė e fortė

Bm         G
Laja Laja me lot nė sy
       D
Laja laja pėr ty
        A
Pse nuk je mė aty

   Bm
Sa i ftohtė
   G
Sa i ftohtė
     D
ėshtė njė lot
       A
pa ty nė kėtė botė

    D           A
Do t'i lutem natės njė yll tė bjerė
    G            Bm
Sytė e tu dua t'i shoh dhe njė herė!
    D          A
Shpirti im pa ty nuk gjen mė shėrim
    Em       Bm
zbrit e fshije ti lotin tim
  D
oh, ati im

Laja laja me lot
Fjalėt qė s'mi the dot
Sa vėshtirė kam sot
Laja laja mė kot
Zemra nuk i mban dot
Sa pėshon sot njė lot
Tap to rate this tab
 
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z