Song name
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Fisniket - Shiu chords

Highlighted       Show chord diagrams
Fisniket - Shiu

Bm       A
Perseri po bie shi
Bm             A
pse nuk therret pse behesh fmij
G         F#
pse je ashtu e pa bese
G         F#
kesaj si thone dashuri


Bm          A
Cfare do besh sot ne shtepi
Bm        A
do flesh a do mesosh
G         F#
do shikosh si bie shi
G         F#
apo nenen ta ndihmosh


A          Bm
Une mendoj vetem per ty
A          G
ndersa jasht po bie shi
A          Bm
une te kerkoj vetem ty
A        G       F#
dhe degjoj kete melodi....kete melodi


Bm        A
Telefoni vetem hesht
Bm           A
kot po pres ti nuk therret
G           F#
une s'kam faj qe eshte vjesht
G F           #
shi kur te bie thon bereqet


Bm            A
Cdo genjehesh kur me takosh
Bm         A
ke mesuar s'ke pas koh
G         F#
dikur do te me kerkosh
G           F#
por atehere do te jete von

Chords by Marlind Parllaku ... :) 
kujdes me ritmin dhe akordet vijn vet!
Tap to rate this tab
 
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z