Song name
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Kenge Shqip - Nje Jete Me Ty chords

Highlighted       Show chord diagrams
Nje jete me ty - Irma Libohova
http://www.youtube.com/watch?v=afIWRKK644E


N.C.
Nje melodi 

Solli vjeshten krejt papritur brenda meje 

Nje vjeshte me shiMbi piano rri 

Dhe tastiera indiferente nuk pergjigjet 

S'pergjigjesh ti

 
     F
Hape ti qiellin 
            C
Vjeshta tek une te mos vije
      G
Mbi piano rri 
     F
Dhe tastiera indiferente nuk pergjigjet 
        C
S'pergjigjesh ti


G   F  C
Aaaaa Aaaa AaAaaa  X2


    F
Eja te lutem 
                C
Kam shume deshire te rrish tek une
      G
Notat te thone
  F
Se ai te do dhe prane dhe larg njeheresh
     C
Te dua shume


 G   F  C
Aaaaa Aaaa AaAaaa  X2


       G
Nje jete me ty 
    F
Dhe asgje u be gjithcka papritur 
    C
A e beson
       G
Nje jete me ty 
     F
Dielli shiun e largon papritur 
    C
A e beson


      F       C
Ja engjejt erdhen te te thone
      F          C-G-F
Se vec per ty per ty une po kendoo-ooj
  F              C
E dua e dua e dua nje jete me ty 


G   F
Aaaaa Aaaa
       C
Nje jete me ty
G   F 
Aaaaa Aaaa
      C
Nje jet me ty
Tap to rate this tab
 
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z