Misc Unsigned Bands - Veda Ademi - Koha Skthehet chords

Highlighted       Show chord diagrams
Am  C   G       F
Jooo se di, si ikn shkuan kaq shume vite
Am  C  G          F
Prsri, dhe sot ti fle n zemrn time
Am C  G             F    F
Un e di, e padukshme sht ajo q ndjej.. ajo q ndjej

       C
Nj dit q bosh vjen
       G
Dhe un nuk jam me ty
       Am
Nj dit q koha s'kthen
        F
Dhe un t dua ty
      Am
Pr mua je ti 
         G
Nuk ka m tjetr vend
  F
jooooo
 
Am   C  G          F  
Eci vetm, dhe pas m ndjek ve hija ime
Am   C  G          F
Dhe kudo, n ket qytet gjej ve kujtime 
Am   C     G              F    F         
Prap ti mbledh, dhe vizatoj me to portretin tnd.. portretin tnd


         C
Nj dit q bosh vjen
       G
Dhe un nuk jam me ty
       Am
Nj dit q koha s'kthen
        F
Dhe un t dua ty
      Am
Pr mua je ti 
         G
Nuk ka m tjetr vend
  F
joooooRistmi pak i nderlikuar por po te degjoni kengen kapet shpejt
Nga Marlind Parllaku
Tap to rate this tab
 
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z