Misc Unsigned Bands - Veda Ademi - Koha Skthehet chords

Chords
Transpose
Am C G FJooo se di, si ikn shkuan kaq shume vite
Am C G FPrsri, dhe sot ti fle n zemrn time
Am C G F FUn e di, e padukshme sht ajo q ndjej.. ajo q ndjej
CNj dit q bosh vjen
GDhe un nuk jam me ty
AmNj dit q koha s'kthen
FDhe un t dua ty
AmPr mua je ti
GNuk ka m tjetr vend
Fjooooo
Am C G F Eci vetm, dhe pas m ndjek ve hija ime
Am C G FDhe kudo, n ket qytet gjej ve kujtime
Am C G F F Prap ti mbledh, dhe vizatoj me to portretin tnd.. portretin tnd
CNj dit q bosh vjen
GDhe un nuk jam me ty
AmNj dit q koha s'kthen
FDhe un t dua ty
AmPr mua je ti
GNuk ka m tjetr vend
Fjooooo
Ristmi pak i nderlikuar por po te degjoni kengen kapet shpejt Nga Marlind Parllaku
Tap to rate this tab
 
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z