Ritfolk - Enderroj tab

Ritfolk - Enderroj 


MI+------------La- 
Sa dua tė jem larg 
---------MI+-------La-- 
larg mėrzitjes pa kufi 
------SOL+----------DO+ 
sonte do kėndoj pėr ju 
--------MI+--------La-- 
ju qė njihni veē qetėsi 

(vazhdon njelloj) 
Kėnga ime ngjitet lart 
atje lart nė qiellin blu 
ju o yje mė besoni 
kėnga ime ėshtė pėr ju 

Ėndėrrat ndjekin njėra - tjetrėn 
ėndėrrat jo nuk kanė mbarim 
ju o yje mė dėgjoni 
tek ju prehet shpirti im 


REF: 
------------FA+-- 
Sa herė ju pyes: 
--Re-----MI+-------La-- 
"Yje, sa larg jeni ju?" 
--------FA+---------Re- 
Ju mė duket sikur thoni: 
-----MI+-------------La- 
"Fluturo nė qiellin blu!" 
-----------FA+--------Re- 
Sa do tė doja nė ktė natė 
-------MI+----------La- 
kėngėn time mos ta mbyll 
----------FA+--------Re- 
dhe tė ngjitem atje lart 
---------MI+---------La- 
e tė kthehem nė njė yll 

Sa dua tė jem larg 
larg mėrzitjes pa kufi 
sonte do kėndoj pėr ju 
ju qė njihni veē qetėsi 

REF: 
Sa herė ju pyes: 
"Yje, sa larg jeni ju?" 
Ju mė duket sikur thoni: 
"Fluturo nė qiellin blu!" 

Sa do tė doja nė ktė natė 
kėngėn time mos ta mbyll 
dhe tė ngjitem atje lart 
e tė kthehem nė njė yll 

Sa herė ju pyes: 
"Yje, sa larg jeni ju?" 
Ju mė duket sikur thoni: 
"Fluturo nė qiellin blu!" 

Sa do tė doja nė ktė natė 
kėngėn time mos ta mbyll 
dhe tė ngjitem atje lart 
e tė kthehem nė njė yll
Tap to rate this tab
 
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z