Yll Limani – Ty chords

Chords:
Transpose:
[Verse]
EN'krahet e tu
BE kom gjet un venin tem
F#mSe aty kurgjo nuk dhem
C#m BSe me ty shpirti m'flen,
EE n'krahet e mi
BEren tone kur e ni
F#mZemra mushet me dashni
C#m BJom sigurte me ty e di
APo du mu rrit me ty
C#mUn po du mu plak me ty
ETi se din
BTon jeten t'kom lyp
[Chorus]
EE tash qe t'kom gjete
BT'lutna rri mos m’le vet
F#m C#m BSe nuk e du ket jete pa ty
EE tash qe t'kom gjete
BN'durt e tua du me dek
F#mSe nuk e du ket jete
C#m B EPa tyyyyyyyyyyyyyyy, pa ty...
[Verse]
EA ma fal
BUn nuk jom
I mire me fjale
F#mE sa here t'kom perball
C#mFryme nuk marr
BE zemra ndal
EO shpirti jem,
BGzimi yt o gzimi jem
F#mLoti yt o loti jem
C#m BMu mdhem kur ty t'dhem
APo du mu rrit me ty
C#mUn po du mu plak me ty
ETi se din
BTon jeten t'kom lyp
[Chorus]
EE tash qe t'kom gjete
BT'lutna rri mos m’le vet
F#m C#m BSe nuk e du ket jete pa ty
EE tash qe t'kom gjete
BN'durt e tua du me dek
F#mSe nuk e du ket jete
C#m B EPa tyyyyyyyyyyyyyy, pa ty...
[Solo] B F#m C#m B
Adu me t'i fal syt
C#mQe dhe ti me kuptu
EPse per ty po m'rreh zemra
BPse ty t'du...
EE tash qe t'kom gjet
BT'lutna rri mos m’le vet
F#m C#m BSe nuk e du ket jete pa ty
EE tash qe t'kom gjete
BN'durt e tua du me dek
F#mSe nuk e du ket jete
C#m B EPa tyyyyyyyyyyyy, pa ty...
Please rate this tab:
x1.0